5KP8.5CA-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5KP8.5CA-B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 8.5V 14.4V P600
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5KP8.5CA-B
Αριθμός εξαρτήματος 5KP8.5CA-B Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 8.5V 14.4V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 39796 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 8.5V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 14.4V
Τάση - Ανάλυση (Min) 9.44V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600 Σειρά 5KP
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 5000W (5kW)
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 354.2A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - Αμφίδρομα κανάλια 1
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
5KP8.5CE3/TR13
5KP8.5CE3/TR13
Κατασκευαστές: Microsemi
Περιγραφή: TVS DIODE 8.5V 15.9V P600
Σε απόθεμα: 51034 pcs
Κατεβάστε: 5KP8.5CE3/TR13.pdf
RFQ
5KP8.5CA
5KP8.5CA
Κατεβάστε: 5KP8.5CA.pdf
RFQ
5KP8.5CAE3/TR13
5KP8.5CAE3/TR13
Κατασκευαστές: Microsemi
Κατεβάστε: 5KP8.5CAE3/TR13.pdf
5KP8.5C
5KP8.5C
Περιγραφή: TVS DIODE 8.5V 15.12V P600