5KP7.5CA-B
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 7.5V 12.9V P600
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5KP7.5CA-B
Αριθμός εξαρτήματος 5KP7.5CA-B Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 7.5V 12.9V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 44802 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 7.5V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 12.9V
Τάση - Ανάλυση (Min) 8.33V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600 Σειρά 5KP
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 5000W (5kW)
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 395.3A