5KP58CA-HRA
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
5KP58CA-HRA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 58VWM 93.6VC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 5KP58CA-HRA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5KP58CA-HRA
Αριθμός εξαρτήματος 5KP58CA-HRA Κατασκευαστής Littelfuse Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 6999 pcs Φύλλο δεδομένων 5KP58CA-HRA.pdf
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 64.4V Τάσης - ράμπας 1
Τάση - Ανάλυση (Min) 58V Τάσης - Ανάλυση P600
Τύπος Zener Σειρά 5KP-HRA
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Προστασία γραμμής ισχύος 5000W (5kW) Ισχύς - μέγιστη παλμός 54.5A
Πόλωση P600, Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 5KP58CA-HRA
Περιγραφή TVS DIODE 58VWM 93.6VC AXIAL Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 93.6V
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - Αμφίδρομα κανάλια No
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
5KP58CA-HR
5KP58CA-HR
Κατασκευαστές: Littelfuse Inc.
Σε απόθεμα: 7832 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
5KP58E3/TR13
5KP58E3/TR13
Κατασκευαστές: Microsemi
Περιγραφή: TVS DIODE 58V 103V P600
Σε απόθεμα: 60249 pcs
Κατεβάστε: 5KP58E3/TR13.pdf
RFQ
5KP58CA
5KP58CA
Περιγραφή: TVS DIODE 58V 93.6V P600