5KP210C-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5KP210C-B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 5KP210C-B
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 210V 366.98V P600
Φύλλα δεδομένων: 5KP210C-B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5KP210C-B
Αριθμός εξαρτήματος 5KP210C-B Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 210V 366.98V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27773 pcs Φύλλο δεδομένων 5KP210C-B.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 210V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 366.98V
Τάση - Ανάλυση (Min) 220.95V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600 Σειρά 5KP
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 5000W (5kW)
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole