5KP20A-HRA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5KP20A-HRA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 20V 32.4V P600
Φύλλα δεδομένων: 5KP20A-HRA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5KP20A-HRA
Αριθμός εξαρτήματος 5KP20A-HRA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 20V 32.4V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7130 pcs Φύλλο δεδομένων 5KP20A-HRA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 20V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 32.4V
Τάση - Ανάλυση (Min) 22.2V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600
Σειρά 5KP-HRA Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 5000W (5kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 157.4A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
5KP20A-TP
5KP20A-TP
Κατασκευαστές: Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή: TVS DIODE 20V 32.4V R-6