5KP200CA-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5KP200CA-B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 200V 329.2V P600
Φύλλα δεδομένων: 5KP200CA-B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5KP200CA-B
Αριθμός εξαρτήματος 5KP200CA-B Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 200V 329.2V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 26440 pcs Φύλλο δεδομένων 5KP200CA-B.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 200V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 329.2V
Τάση - Ανάλυση (Min) 222V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600 Σειρά 5KP
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 5000W (5kW)
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 15.5A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - Αμφίδρομα κανάλια 1
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
5KP200CA-TP
5KP200CA-TP
Κατασκευαστές: Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή: TVS DIODE 200V 329.2V R-6
Σε απόθεμα: 69279 pcs
Κατεβάστε: 5KP200CA-TP.pdf
RFQ
5KP200CA
5KP200CA