5KP17CA-B
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 5KP17CA-B
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 17V 27.6V P600
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5KP17CA-B
Αριθμός εξαρτήματος 5KP17CA-B Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 17V 27.6V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 46483 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 17V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 27.6V
Τάση - Ανάλυση (Min) 18.9V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600 Σειρά 5KP
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 5000W (5kW)
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 184.8A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - Αμφίδρομα κανάλια 1
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
5KP17CA
5KP17CA
Σε απόθεμα: 57486 pcs
Κατεβάστε: 5KP17CA.pdf
RFQ
5KP17C
5KP17C
Περιγραφή: TVS DIODE 17V 28.98V P600