55030R2BI5.5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 550A 5.5KVAC CYL
Φύλλα δεδομένων: 55030R2BI5.5.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 54 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 54 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 55030R2BI5.5
Αριθμός εξαρτήματος 55030R2BI5.5 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 550A 5.5KVAC CYL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 54 pcs Φύλλο δεδομένων 55030R2BI5.5.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 5.5kV Μέγεθος / Διαστάσεις 18.000" L x 3.000" W x 7.600" H (457.20mm x 76.20mm x 193.04mm)
Σειρά POWR-GARD® Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Bolt Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά Indicating τρέχουσα Αξιολόγηση 550A
Τάξη R Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 80kA
εγκρίσεις - εφαρμογές Motor Protection
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
5503008F
5503008F
Κατασκευαστές: Dialight
Περιγραφή: LED 5MM RT ANG RED/GRN DIFF PCMT