501.5R1C3.8
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 50A 3.8KVAC
Φύλλα δεδομένων: 501.5R1C3.8.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 237 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 237 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 501.5R1C3.8
Αριθμός εξαρτήματος 501.5R1C3.8 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 50A 3.8KVAC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 237 pcs Φύλλο δεδομένων 501.5R1C3.8.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 3.8kV Μέγεθος / Διαστάσεις -
Σειρά POWR-GARD® Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά Indicating τρέχουσα Αξιολόγηση 50A
Τάξη R Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 80kA
εγκρίσεις - εφαρμογές Motor Protection
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
501
Κατασκευαστές: Keystone Electronics Corp.
Περιγραφή: HOLDER BATT PC COIN 2CELL 12MM
Σε απόθεμα: 88481 pcs
Κατεβάστε: 501.pdf
RFQ
5010
Κατασκευαστές: Laird Technologies
Περιγραφή: RFLS,26,0.250
Σε απόθεμα: 5334 pcs
Κατεβάστε: 5010.pdf
RFQ
5010-FU0044-005
5010-FU0044-005
Κατασκευαστές: CNC Tech
Περιγραφή: CONN MOD PLUG 4P4C
Κατεβάστε: 5010-FU0044-005.pdf
Κατασκευαστές: CNC Tech
Περιγραφή: CONN MOD PLUG 6P4C
Κατεβάστε: 5010-FU0064-005.pdf
Κατασκευαστές: Bivar, Inc.
Περιγραφή: MOUNT CIRCULAR TO5 0.075"
Κατεβάστε: 501-075.pdf
5010
Περιγραφή: TEST POINT PC MULTI PURPOSE RED
5010-FS0088-001
5010-FS0088-001
Περιγραφή: CONN MOD PLUG 8P8C SHIELDED
Κατεβάστε: 5010-FS0088-001.pdf
Περιγραφή: CONN MOD PLUG 6P6C
501 BK078
501 BK078
Κατασκευαστές: Alpha Wire
Περιγραφή: 501 BLACK 25 PC/PKG
Κατεβάστε: 501 BK078.pdf
Περιγραφή: CONN MOD PLUG 4P4C
501
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: 501 FILTER RETAINER 1=1PC
Κατεβάστε: 501.pdf
Περιγραφή: CONN MOD PLUG 6P4C
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών