500E8PT8.25
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 500MA 8.25KVAC
Φύλλα δεδομένων: 500E8PT8.25.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 314 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 314 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 500E8PT8.25
Αριθμός εξαρτήματος 500E8PT8.25 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 500MA 8.25KVAC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 314 pcs Φύλλο δεδομένων 500E8PT8.25.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 8.25kV Μέγεθος / Διαστάσεις 1.563" Dia x 9.500" L (39.69mm x 241.30mm)
Σειρά POWR-GARD® Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard
Αλλα ονόματα 1/2E8PT8.25 Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Fuse Τύπος Cartridge Χαρακτηριστικά Indicating
τρέχουσα Αξιολόγηση 500mA Τάξη E