5.0SMDJ78A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5.0SMDJ78A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 78V 126V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: 5.0SMDJ78A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5.0SMDJ78A
Αριθμός εξαρτήματος 5.0SMDJ78A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 78V 126V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 61682 pcs Φύλλο δεδομένων 5.0SMDJ78A.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 78V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 126V
Τάση - Ανάλυση (Min) 86.7V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ)
Σειρά 5.0SMDJ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 5000W (5kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα 5.0SMDJ78A-ND
5.0SMDJ78ATR
50SMDJ78A
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 39.7A
Σχετικά προϊόντα
5.0SMDJ78A-T7
5.0SMDJ78A-T7
Σε απόθεμα: 79044 pcs
Κατεβάστε: 5.0SMDJ78A-T7.pdf
RFQ
5.0SMDJ78CA
5.0SMDJ78CA
Κατεβάστε: 5.0SMDJ78CA.pdf
RFQ
5.0SMDJ75CA
5.0SMDJ75CA
Περιγραφή: TVS DIODE 75V 121V DO214AB
Κατεβάστε: 5.0SMDJ75CA.pdf
5.0SMDJ78A
5.0SMDJ78A
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.