5.0SMDJ75A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5.0SMDJ75A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 75V 121V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: 5.0SMDJ75A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5.0SMDJ75A
Αριθμός εξαρτήματος 5.0SMDJ75A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 75V 121V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 85313 pcs Φύλλο δεδομένων 5.0SMDJ75A.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 75V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 121V
Τάση - Ανάλυση (Min) 83.3V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ)
Σειρά 5.0SMDJ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 5000W (5kW) Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα 5.0SMDJ75ADKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 41.4A
Σχετικά προϊόντα
5.0SMDJ70CA
5.0SMDJ70CA
Περιγραφή: TVS DIODE 70V 113V DO214AB
Σε απόθεμα: 72724 pcs
Κατεβάστε: 5.0SMDJ70CA.pdf
RFQ
5.0SMDJ75A
5.0SMDJ75A
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.