5.0SMDJ64A
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
5.0SMDJ64A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 64VWM 103VC SMD
Φύλλα δεδομένων: 5.0SMDJ64A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5.0SMDJ64A
Αριθμός εξαρτήματος 5.0SMDJ64A Κατασκευαστής Littelfuse Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 70898 pcs Φύλλο δεδομένων 5.0SMDJ64A.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 1 Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 71.1V
Τάση - Ανάλυση (Min) 64V Τάσης - Ανάλυση DO-214AB (SMCJ)
Τύπος Zener Σειρά 5.0SMDJ
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Προστασία γραμμής ισχύος 5000W (5kW) Ισχύς - μέγιστη παλμός 48.6A
Πόλωση DO-214AB, SMC Άλλα ονόματα 5.0SMDJ64A-ND
50SMDJ64A
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 5.0SMDJ64A Περιγραφή TVS DIODE 64VWM 103VC SMD
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 103V Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια No
Σχετικά προϊόντα
5.0SMDJ64AHM6G
5.0SMDJ64AHM6G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: TVS DIODE 64V 103V DO214AB
Κατεβάστε: 5.0SMDJ64AHM6G.pdf
RFQ
5.0SMDJ64A
5.0SMDJ64A
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: 5.0SMDJ64A.pdf
RFQ
5.0SMDJ64CA
5.0SMDJ64CA
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: DIO TVS VWM 64V 5KW BIDIR SMC