5.0SMDJ58A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5.0SMDJ58A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: 5.0SMDJ58A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5.0SMDJ58A
Αριθμός εξαρτήματος 5.0SMDJ58A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 55444 pcs Φύλλο δεδομένων 5.0SMDJ58A.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 58V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 93.6V
Τάση - Ανάλυση (Min) 64.4V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ)
Σειρά 5.0SMDJ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 5000W (5kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα 5.0SMDJ58A-ND
5.0SMDJ58ATR
50SMDJ58A
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 53.5A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
5.0SMDJ54AHM6G
5.0SMDJ54AHM6G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: TVS DIODE 54V 87.1V DO214AB
Σε απόθεμα: 96238 pcs
Κατεβάστε: 5.0SMDJ54AHM6G.pdf
RFQ
5.0SMDJ54CA-H
5.0SMDJ54CA-H
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: DIO TVS VWM 54V 5KW BIDIR SMC
Κατεβάστε: 5.0SMDJ54CA-H.pdf
RFQ
5.0SMDJ58A-T7
5.0SMDJ58A-T7
Κατεβάστε: 5.0SMDJ58A-T7.pdf
5.0SMDJ58A
5.0SMDJ58A
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: 5.0SMDJ58A.pdf
5.0SMDJ58A M6G
5.0SMDJ58A M6G