5.0SMDJ24A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5.0SMDJ24A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: 5.0SMDJ24A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5.0SMDJ24A
Αριθμός εξαρτήματος 5.0SMDJ24A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 72180 pcs Φύλλο δεδομένων 5.0SMDJ24A.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 24V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 38.9V
Τάση - Ανάλυση (Min) 26.7V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ)
Σειρά 5.0SMDJ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 5000W (5kW) Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα 5.0SMDJ24ACT
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 129A
Σχετικά προϊόντα
5.0SMDJ22CA
5.0SMDJ22CA
Περιγραφή: TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB
Σε απόθεμα: 83761 pcs
Κατεβάστε: 5.0SMDJ22CA.pdf
RFQ
5.0SMDJ24A M6G
5.0SMDJ24A M6G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: 5.0SMDJ24A M6G.pdf
RFQ
5.0SMDJ22CA-QH
5.0SMDJ22CA-QH
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: DIO TVS VWM 22V 5KW BIDIR SMC AE
Κατεβάστε: 5.0SMDJ22CA-QH.pdf
5.0SMDJ22CA-Q
5.0SMDJ22CA-Q
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: 5.0SMDJ22CA-Q.pdf
5.0SMDJ24A-Q
5.0SMDJ24A-Q
Περιγραφή: DIO TVS VWM 24V 5KW UNIDIR SMC A
Κατεβάστε: 5.0SMDJ24A-Q.pdf
5.0SMDJ24AS
5.0SMDJ24AS
Περιγραφή: TVS 5KW 24V 5%UNI DO-214AB TR13
Κατεβάστε: 5.0SMDJ24AS.pdf
5.0SMDJ24A-T7
5.0SMDJ24A-T7
Κατεβάστε: 5.0SMDJ24A-T7.pdf
5.0SMDJ24A
5.0SMDJ24A
Κατεβάστε: 5.0SMDJ24A.pdf
5.0SMDJ24A-QH
5.0SMDJ24A-QH
Κατεβάστε: 5.0SMDJ24A-QH.pdf
5.0SMDJ24AHM6G
5.0SMDJ24AHM6G
Κατεβάστε: 5.0SMDJ24AHM6G.pdf
5.0SMDJ22CAS
5.0SMDJ22CAS
Περιγραφή: TVS 5KW 22V 5%BI DO-214AB TR13 R