5.0SMDJ22A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5.0SMDJ22A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: 5.0SMDJ22A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5.0SMDJ22A
Αριθμός εξαρτήματος 5.0SMDJ22A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 70247 pcs Φύλλο δεδομένων 5.0SMDJ22A.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 22V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 35.5V
Τάση - Ανάλυση (Min) 24.4V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ)
Σειρά 5.0SMDJ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 5000W (5kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 141A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Σχετικά προϊόντα
5.0SMDJ22A M6G
5.0SMDJ22A M6G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Σε απόθεμα: 86551 pcs
Κατεβάστε: 5.0SMDJ22A M6G.pdf
RFQ
5.0SMDJ22A
5.0SMDJ22A
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: 5.0SMDJ22A.pdf
RFQ
5.0SMDJ20CAS
5.0SMDJ20CAS
Περιγραφή: TVS 5KW 20V 5%BI DO-214AB TR13 R
Κατεβάστε: 5.0SMDJ20CAS.pdf
5.0SMDJ20CA-T7
5.0SMDJ20CA-T7
Περιγραφή: TVS DIODE 20VWM 32.4VC SMD
Κατεβάστε: 5.0SMDJ20CA-T7.pdf
5.0SMDJ22A-Q
5.0SMDJ22A-Q
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: DIO TVS VWM 22V 5KW UNIDIR SMC A
Κατεβάστε: 5.0SMDJ22A-Q.pdf
5.0SMDJ22A-QH
5.0SMDJ22A-QH
Κατεβάστε: 5.0SMDJ22A-QH.pdf
5.0SMDJ20CA-QH
5.0SMDJ20CA-QH
Περιγραφή: DIO TVS VWM 20V 5KW BIDIR SMC AE
Κατεβάστε: 5.0SMDJ20CA-QH.pdf
5.0SMDJ22AHM6G
5.0SMDJ22AHM6G
Κατεβάστε: 5.0SMDJ22AHM6G.pdf
5.0SMDJ20CA-H
5.0SMDJ20CA-H
Περιγραφή: TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB
Κατεβάστε: 5.0SMDJ20CA-H.pdf
5.0SMDJ22A-T7
5.0SMDJ22A-T7
Κατεβάστε: 5.0SMDJ22A-T7.pdf
5.0SMDJ20CA-Q
5.0SMDJ20CA-Q
Κατεβάστε: 5.0SMDJ20CA-Q.pdf
5.0SMDJ22AS
5.0SMDJ22AS
Περιγραφή: TVS 5KW 22V 5%UNI DO-214AB TR13
Κατεβάστε: 5.0SMDJ22AS.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών