5.0SMDJ20A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5.0SMDJ20A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: 5.0SMDJ20A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5.0SMDJ20A
Αριθμός εξαρτήματος 5.0SMDJ20A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 63224 pcs Φύλλο δεδομένων 5.0SMDJ20A.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 20V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 32.4V
Τάση - Ανάλυση (Min) 22.2V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ)
Σειρά 5.0SMDJ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 5000W (5kW) Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα 5.0SMDJ20ACT
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 155A
Σχετικά προϊόντα
5.0SMDJ20A
5.0SMDJ20A
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Σε απόθεμα: 77390 pcs
Κατεβάστε: 5.0SMDJ20A.pdf
RFQ
5.0SMDJ20A-Q
5.0SMDJ20A-Q
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: DIO TVS VWM 20V 5KW UNIDIR SMC A
Κατεβάστε: 5.0SMDJ20A-Q.pdf
RFQ
5.0SMDJ18CA-T7
5.0SMDJ18CA-T7
Περιγραφή: TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMD
Κατεβάστε: 5.0SMDJ18CA-T7.pdf
5.0SMDJ20A M6G
5.0SMDJ20A M6G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: 5.0SMDJ20A M6G.pdf
5.0SMDJ18CA-Q
5.0SMDJ18CA-Q
Περιγραφή: DIO TVS VWM 18V 5KW BIDIR SMC AE
Κατεβάστε: 5.0SMDJ18CA-Q.pdf
5.0SMDJ20AHM6G
5.0SMDJ20AHM6G
Κατεβάστε: 5.0SMDJ20AHM6G.pdf
5.0SMDJ18CA-QH
5.0SMDJ18CA-QH
Κατεβάστε: 5.0SMDJ18CA-QH.pdf
5.0SMDJ18CAS
5.0SMDJ18CAS
Περιγραφή: TVS 5KW 18V 5%BI DO-214AB TR13 R
Κατεβάστε: 5.0SMDJ18CAS.pdf
5.0SMDJ20A-T7
5.0SMDJ20A-T7
Κατεβάστε: 5.0SMDJ20A-T7.pdf
5.0SMDJ18CA
5.0SMDJ18CA
Περιγραφή: TVS DIODE 18V 29.2V DO214AB
Κατεβάστε: 5.0SMDJ18CA.pdf
5.0SMDJ20A-QH
5.0SMDJ20A-QH
Κατεβάστε: 5.0SMDJ20A-QH.pdf
Κατεβάστε: 5.0SMDJ18CA.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών