3KP8.5CA-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 8.5V 14.4V P600
Φύλλα δεδομένων: 3KP8.5CA-B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 3KP8.5CA-B
Αριθμός εξαρτήματος 3KP8.5CA-B Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 8.5V 14.4V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4989 pcs Φύλλο δεδομένων 3KP8.5CA-B.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 8.5V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 14.4V
Τάση - Ανάλυση (Min) 9.44V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600 Σειρά 3KP
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW)
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 208.3A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
3KP85A-B
3KP85A-B
Περιγραφή: TVS DIODE 85V 137V P600
Σε απόθεμα: 5879 pcs
Κατεβάστε: 3KP85A-B.pdf
RFQ
3KP85
3KP85
Περιγραφή: TVS DIODE 85V 143.85V P600
Σε απόθεμα: 4084 pcs
Κατεβάστε: 3KP85.pdf
RFQ
3KP85C-B
3KP85C-B
Κατεβάστε: 3KP85C-B.pdf
3KP85C
3KP85C
Κατεβάστε: 3KP85C.pdf
Περιγραφή: TVS DIODE 8.5V 15.12V P600
Κατεβάστε: 3KP8.5C-B.pdf
Κατεβάστε: 3KP8.5A-B.pdf
3KP8.5A
3KP8.5A
Κατεβάστε: 3KP8.5A.pdf
3KP8.5CA
3KP8.5CA
Κατεβάστε: 3KP8.5CA.pdf
Κατεβάστε: 3KP8.5C.pdf
3KP8.5-B
3KP8.5-B
Κατεβάστε: 3KP8.5-B.pdf
Κατεβάστε: 3KP85-B.pdf
Κατεβάστε: 3KP85A.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών