3KP7.5CA-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 7.5V 12.9V P600
Φύλλα δεδομένων: 3KP7.5CA-B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 3KP7.5CA-B
Αριθμός εξαρτήματος 3KP7.5CA-B Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 7.5V 12.9V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5076 pcs Φύλλο δεδομένων 3KP7.5CA-B.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 7.5V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 12.9V
Τάση - Ανάλυση (Min) 8.33V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600 Σειρά 3KP
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW)
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 232.6A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
3KP7.5CA
3KP7.5CA
Σε απόθεμα: 4490 pcs
Κατεβάστε: 3KP7.5CA.pdf
RFQ
3KP70A
3KP70A
Περιγραφή: TVS DIODE 70V 113V P600
Σε απόθεμα: 4837 pcs
Κατεβάστε: 3KP70A.pdf
RFQ
3KP7.5C-B
3KP7.5C-B
Περιγραφή: TVS DIODE 7.5V 13.55V P600
Κατεβάστε: 3KP7.5C-B.pdf
3KP7.5C
3KP7.5C
Κατεβάστε: 3KP7.5C.pdf
3KP7.5A-B
3KP7.5A-B
Κατεβάστε: 3KP7.5A-B.pdf
3KP70C-B
3KP70C-B
Περιγραφή: TVS DIODE 70V 118.65V P600
Κατεβάστε: 3KP70C-B.pdf
3KP7.5-B
3KP7.5-B
Κατεβάστε: 3KP7.5-B.pdf
3KP70-B
3KP70-B
Κατεβάστε: 3KP70-B.pdf
3KP7.5A
3KP7.5A
Κατεβάστε: 3KP7.5A.pdf
3KP70C
3KP70C
Κατεβάστε: 3KP70C.pdf
3KP70A-B
3KP70A-B
Κατεβάστε: 3KP70A-B.pdf
3KP70
3KP70
Κατεβάστε: 3KP70.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών