3KP24CA-B
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 3KP24CA-B
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 24V 38.9V P600
Φύλλα δεδομένων: 3KP24CA-B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 3KP24CA-B
Αριθμός εξαρτήματος 3KP24CA-B Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 24V 38.9V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4457 pcs Φύλλο δεδομένων 3KP24CA-B.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 24V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 38.9V
Τάση - Ανάλυση (Min) 26.7V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600 Σειρά 3KP
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW)
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 77.1A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
3KP24A-B
3KP24A-B
Σε απόθεμα: 5399 pcs
Κατεβάστε: 3KP24A-B.pdf
RFQ
3KP26
3KP26
Περιγραφή: TVS DIODE 26V 44.21V P600
Σε απόθεμα: 5770 pcs
Κατεβάστε: 3KP26.pdf
RFQ
3KP26A-B
3KP26A-B
Περιγραφή: TVS DIODE 26V 42.1V P600
Κατεβάστε: 3KP26A-B.pdf
3KP24CA
3KP24CA
Κατεβάστε: 3KP24CA.pdf
3KP24C
3KP24C
Περιγραφή: TVS DIODE 24V 40.85V P600
Κατεβάστε: 3KP24C.pdf
3KP26A
3KP26A
Κατεβάστε: 3KP26A.pdf
3KP26C-B
3KP26C-B
Κατεβάστε: 3KP26C-B.pdf
3KP24A
3KP24A
Κατεβάστε: 3KP24A.pdf
3KP26-B
3KP26-B
Κατεβάστε: 3KP26-B.pdf
3KP24A-TP
3KP24A-TP
Κατασκευαστές: Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή: TVS DIODE 24V 38.9V R-6
Κατεβάστε: 3KP24A-TP.pdf
3KP26C
3KP26C
Κατεβάστε: 3KP26C.pdf
3KP24C-B
3KP24C-B
Κατεβάστε: 3KP24C-B.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών