3KP200C-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 3KP200C-B
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 200V 345.66V P600
Φύλλα δεδομένων: 3KP200C-B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 3KP200C-B
Αριθμός εξαρτήματος 3KP200C-B Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 200V 345.66V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5210 pcs Φύλλο δεδομένων 3KP200C-B.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 200V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 345.66V
Τάση - Ανάλυση (Min) 210.6V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600 Σειρά 3KP
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW)
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 9.1A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -