3KP120CA-B
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 120V 193V P600
Φύλλα δεδομένων: 3KP120CA-B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 3KP120CA-B
Αριθμός εξαρτήματος 3KP120CA-B Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 120V 193V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4727 pcs Φύλλο δεδομένων 3KP120CA-B.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 120V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 193V
Τάση - Ανάλυση (Min) 133V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600 Σειρά 3KP
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW)
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 15.5A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -