3KP100C-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 3KP100C-B
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 100V 170.1V P600
Φύλλα δεδομένων: 3KP100C-B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 3KP100C-B
Αριθμός εξαρτήματος 3KP100C-B Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 100V 170.1V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4784 pcs Φύλλο δεδομένων 3KP100C-B.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 100V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 170.1V
Τάση - Ανάλυση (Min) 105.3V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600 Σειρά 3KP
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW)
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 18.5A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
3KP100CA
3KP100CA
Περιγραφή: TVS DIODE 100V 162V P600
Σε απόθεμα: 5794 pcs
Κατεβάστε: 3KP100CA.pdf
RFQ
3KP100CA-B
3KP100CA-B
Σε απόθεμα: 4528 pcs
Κατεβάστε: 3KP100CA-B.pdf
RFQ
3KP100
3KP100
Κατεβάστε: 3KP100.pdf
3KP10A-B
3KP10A-B
Περιγραφή: TVS DIODE 10V 17V P600
Κατεβάστε: 3KP10A-B.pdf
3KP100A-B
3KP100A-B
Κατεβάστε: 3KP100A-B.pdf
3KP100C
3KP100C