3298600.ZXSTA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE AUTO 600A 32VDC MODULE
Φύλλα δεδομένων: 1.3298600.ZXSTA.pdf2.3298600.ZXSTA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 3298600.ZXSTA
Αριθμός εξαρτήματος 3298600.ZXSTA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE AUTO 600A 32VDC MODULE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 18849 pcs Φύλλο δεδομένων 1.3298600.ZXSTA.pdf2.3298600.ZXSTA.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 32V Μέγεθος / Διαστάσεις 1.185" L x 1.047" W x 0.634" H (30.10mm x 26.60mm x 16.10mm)
Σειρά ZCASE Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module
Αλλα ονόματα 3298600.ZXSTA-ND
3298600.ZXSTALF
3298600.ZXSTALF-ND
F11453
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Bolt Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 3000000 Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Automotive
DC κρύο αντίσταση 0.049 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 600A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 2kA
εγκρίσεις -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
32990
Κατασκευαστές: Wiha
Περιγραφή: SOFTGRIP 4PC SET IN ZIPPER CASE
Σε απόθεμα: 5330 pcs
Κατεβάστε: 32990.pdf
RFQ
329860
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN TERM FOIL DBL FACE 14-16AWG
Κατεβάστε: 329860.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Wiha
Περιγραφή: PLIERS, CUTTERS INSULATED SET
Σε απόθεμα: 231 pcs
Περιγραφή: CONN MINI COAX RCPT STR 50 OHM
Περιγραφή: PLIERS, DRIVERS INSULATED SET
Σε απόθεμα: 843 pcs
Περιγραφή: PLIERS, DRIVER INSULATED SET
Σε απόθεμα: 512 pcs
3298500.ZXSTA
3298500.ZXSTA
Περιγραφή: FUSE AUTO 500A 32VDC MODULE
Κατεβάστε: 3298500.ZXSTA.pdf
Σε απόθεμα: 334 pcs
Περιγραφή: INSULATED PLIERS/CUTTERS & DRIVE
Σε απόθεμα: 205 pcs
Κατασκευαστές: Adafruit
Περιγραφή: BLACK NYLON SCREW AND STAND-OFF
3298900.Z
3298900.Z
Περιγραφή: SHUNT ZCASE MEGA 32V
Κατεβάστε: 3298900.Z.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών