3298300.ZXSTA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE AUTO 300A 32VDC MODULE
Φύλλα δεδομένων: 1.3298300.ZXSTA.pdf2.3298300.ZXSTA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
480 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 3298300.ZXSTA
Αριθμός εξαρτήματος 3298300.ZXSTA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE AUTO 300A 32VDC MODULE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14236 pcs Φύλλο δεδομένων 1.3298300.ZXSTA.pdf2.3298300.ZXSTA.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 32V Μέγεθος / Διαστάσεις 1.185" L x 1.047" W x 0.634" H (30.10mm x 26.60mm x 16.10mm)
Σειρά ZCASE Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module
Αλλα ονόματα 3298300.ZXSTALF
3298300.ZXSTALF-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Bolt Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 310000 Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Automotive
DC κρύο αντίσταση 0.128 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 300A