30KPA96CA-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA96CA-B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 96V 156V P600
Φύλλα δεδομένων: 30KPA96CA-B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 30KPA96CA-B
Αριθμός εξαρτήματος 30KPA96CA-B Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 96V 156V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5889 pcs Φύλλο δεδομένων 30KPA96CA-B.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 96V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 156V
Τάση - Ανάλυση (Min) 107.2V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600 Σειρά 30KPA
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 30000W (30kW)
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 194.2A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - Αμφίδρομα κανάλια 1
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
30KPA96CA
30KPA96CA
Κατασκευαστές: Littelfuse Inc.
Περιγραφή: TVS DIODE 96VWM 156VC AXIAL
Σε απόθεμα: 7200 pcs
Κατεβάστε: 30KPA96CA.pdf
RFQ
30KPA96CE3/TR13
30KPA96CE3/TR13
Κατασκευαστές: Microsemi
Περιγραφή: TVS DIODE 96V P600
Σε απόθεμα: 4761 pcs
Κατεβάστε: 30KPA96CE3/TR13.pdf
RFQ
30KPA96C-B
30KPA96C-B
Περιγραφή: TVS DIODE 96V 163.8V P600
Κατεβάστε: 30KPA96C-B.pdf
30KPA96C
30KPA96C