30KPA66A-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA66A-B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 66V 107V P600
Φύλλα δεδομένων: 30KPA66A-B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 30KPA66A-B
Αριθμός εξαρτήματος 30KPA66A-B Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 66V 107V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6744 pcs Φύλλο δεδομένων 30KPA66A-B.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 66V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 107V
Τάση - Ανάλυση (Min) 73.7V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600
Σειρά 30KPA Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 30000W (30kW) Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 283.2A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -