30KPA160CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA160CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 160V 252.6V P600
Φύλλα δεδομένων: 30KPA160CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 30KPA160CA
Αριθμός εξαρτήματος 30KPA160CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 160V 252.6V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5007 pcs Φύλλο δεδομένων 30KPA160CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 160V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 252.6V
Τάση - Ανάλυση (Min) 178.7V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600 Σειρά 30KPA
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 30000W (30kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial
Αλλα ονόματα 30KPA160CA-ND
30KPA160CATR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 120A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
30KPA160C
30KPA160C
Περιγραφή: TVS DIODE 160V 265.23V P600