30KPA132CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA132CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 132V 213V P600
Φύλλα δεδομένων: 30KPA132CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 30KPA132CA
Αριθμός εξαρτήματος 30KPA132CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 132V 213V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7339 pcs Φύλλο δεδομένων 30KPA132CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 132V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 213V
Τάση - Ανάλυση (Min) 147.4V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600 Σειρά 30KPA
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 30000W (30kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial
Αλλα ονόματα 30KPA132CA-ND
30KPA132CATR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 142.3A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
30KPA132AE3/TR13
30KPA132AE3/TR13
Κατασκευαστές: Microsemi
Σε απόθεμα: 4895 pcs
Κατεβάστε: 30KPA132AE3/TR13.pdf
RFQ
30KPA132CAE3/TR13
30KPA132CAE3/TR13
Κατασκευαστές: Microsemi
Σε απόθεμα: 5125 pcs
Κατεβάστε: 30KPA132CAE3/TR13.pdf
RFQ
30KPA132A-B
30KPA132A-B
Κατεβάστε: 30KPA132A-B.pdf
30KPA132A-HR
30KPA132A-HR
Κατεβάστε: 30KPA132A-HR.pdf
30KPA132C
30KPA132C
Περιγραφή: TVS DIODE 132V 223.65V P600
Κατεβάστε: 30KPA132C.pdf
30KPA132CA-HR
30KPA132CA-HR
Κατεβάστε: 30KPA132CA-HR.pdf
30KPA132CA-B
30KPA132CA-B