250R120-RFU
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
250R120-RFU Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 60V 120MA RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 250R120-RFU.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 250R120-RFU
Αριθμός εξαρτήματος 250R120-RFU Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 60V 120MA RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 172939 pcs Φύλλο δεδομένων 250R120-RFU.pdf
Τάσης - Max 60V (250V Int) Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 2.5s Πάχος (Max) -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.256" L x 0.181" W (6.50mm x 4.60mm) Σειρά POLY-FUSE®, 250R
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 16 Ohms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 6 Ohms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Αλλα ονόματα 250R120RFU
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.201" (5.10mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.433" (11.00mm) Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) 120mA Ih Through Hole Radial, Disc
Τρέχουσες - Trip (It) 240mA Τρέχουσες - Max 3A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 120mA εγκρίσεις cURus, TUV