2206.750HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
2206.750HXP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 750MA 300VAC 2AG
Φύλλα δεδομένων: 2206.750HXP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 2206.750HXP
Αριθμός εξαρτήματος 2206.750HXP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 750MA 300VAC 2AG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 109507 pcs Φύλλο δεδομένων 2206.750HXP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 300V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm)
Σειρά 2206 Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Αλλα ονόματα 2206.750HXP-ND
F7977
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 1.05 Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Glass
DC κρύο αντίσταση 0.152 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 750mA
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 100A
εγκρίσεις CE, CSA, UL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
2206-H
2206-H
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: FIXED IND 27UH 9.8A 11 MOHM TH