2205.350HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 350MA 250VAC 2AG
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 2205.350HXP
Αριθμός εξαρτήματος 2205.350HXP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 350MA 250VAC 2AG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 118530 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm)
Σειρά 2205 Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 0.49
Fuse Τύπος Cartridge, Glass DC κρύο αντίσταση 1.31 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 350mA Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A εγκρίσεις CE, CSA, UL