20KPA44A-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
20KPA44A-B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 44V 72.7V P600
Φύλλα δεδομένων: 20KPA44A-B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 20KPA44A-B
Αριθμός εξαρτήματος 20KPA44A-B Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 44V 72.7V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7566 pcs Φύλλο δεδομένων 20KPA44A-B.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 44V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 72.7V
Τάση - Ανάλυση (Min) 49.1V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600
Σειρά 20KPA Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 20000W (20kW) Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 277.9A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
20KPA48
20KPA48
Περιγραφή: TVS DIODE 48V 83.37V P600
Σε απόθεμα: 10257 pcs
Κατεβάστε: 20KPA48.pdf
RFQ
20KPA44
20KPA44
Περιγραφή: TVS DIODE 44V 76.34V P600