20KPA32CA-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
20KPA32CA-B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 32V 54.3V P600
Φύλλα δεδομένων: 20KPA32CA-B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 20KPA32CA-B
Αριθμός εξαρτήματος 20KPA32CA-B Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 32V 54.3V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7465 pcs Φύλλο δεδομένων 20KPA32CA-B.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 32V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 54.3V
Τάση - Ανάλυση (Min) 35.74V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600 Σειρά 20KPA
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 20000W (20kW)
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 372A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - Αμφίδρομα κανάλια 1
εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
20KPA32CA
20KPA32CA