20KPA300CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
20KPA300CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 300V 483V P600
Φύλλα δεδομένων: 20KPA300CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 20KPA300CA
Αριθμός εξαρτήματος 20KPA300CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 300V 483V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6343 pcs Φύλλο δεδομένων 20KPA300CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 300V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 483V
Τάση - Ανάλυση (Min) 335.1V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600 Σειρά 20KPA
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 20000W (20kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial
Αλλα ονόματα 20KPA300CA-ND
F10832TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 41.8A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
20KPA300C-B
20KPA300C-B
Περιγραφή: TVS DIODE 300V 507.15V P600
Σε απόθεμα: 5723 pcs
Κατεβάστε: 20KPA300C-B.pdf
RFQ
20KPA300C
20KPA300C