20KPA280A-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
20KPA280A-B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 280V 451V P600
Φύλλα δεδομένων: 20KPA280A-B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 20KPA280A-B
Αριθμός εξαρτήματος 20KPA280A-B Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 280V 451V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7943 pcs Φύλλο δεδομένων 20KPA280A-B.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 280V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 451V
Τάση - Ανάλυση (Min) 312.8V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600
Σειρά 20KPA Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 20000W (20kW) Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 44.8A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
20KPA280CA
20KPA280CA
Κατασκευαστές: Littelfuse Inc.
Περιγραφή: TVS DIODE 280VWM 451VC AXIAL
Σε απόθεμα: 7672 pcs
Κατεβάστε: 20KPA280CA.pdf
RFQ
20KPA280A
20KPA280A