20KPA204CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
20KPA204CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 204V 329V P600
Φύλλα δεδομένων: 20KPA204CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 20KPA204CA
Αριθμός εξαρτήματος 20KPA204CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 204V 329V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5479 pcs Φύλλο δεδομένων 20KPA204CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 204V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 329V
Τάση - Ανάλυση (Min) 227.9V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600 Σειρά 20KPA
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 20000W (20kW)
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial
Αλλα ονόματα 20KPA204CACT Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 61.4A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
20KPA204A-B
20KPA204A-B
Σε απόθεμα: 7055 pcs
Κατεβάστε: 20KPA204A-B.pdf
RFQ
20KPA20A-B
20KPA20A-B
Περιγραφή: TVS DIODE 20V 36.8V P600
Σε απόθεμα: 8244 pcs
Κατεβάστε: 20KPA20A-B.pdf
RFQ
20KPA204
20KPA204
Περιγραφή: TVS DIODE 204V 345.45V P600
Κατεβάστε: 20KPA204.pdf
20KPA204C
20KPA204C