1N5908RL4G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1N5908RL4G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 5V 8.5V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.1N5908RL4G.pdf2.1N5908RL4G.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1N5908RL4G
Αριθμός εξαρτήματος 1N5908RL4G Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 5V 8.5V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5743 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1N5908RL4G.pdf2.1N5908RL4G.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 5V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 8.5V
Τάση - Ανάλυση (Min) 6V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Σειρά Mosorb™ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-201AD, Axial Αλλα ονόματα 1N5908RL4GOS
1N5908RL4GOS-ND
1N5908RL4GOSTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) - Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αριθμός μέρους βάσης 1N5908 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1N5908
1N5908
Κατασκευαστές: STMicroelectronics
Περιγραφή: TVS DIODE 5V 8.5V CB429