1812L125/6PR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1812L125/6PR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 6V 1.25A 1812
Φύλλα δεδομένων: 1812L125/6PR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1812L125/6PR
Αριθμός εξαρτήματος 1812L125/6PR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 6V 1.25A 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 261139 pcs Φύλλο δεδομένων 1812L125/6PR.pdf
Τάσης - Max 6V Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 400ms Πάχος (Max) 0.030" (0.75mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm) Σειρά POLY-FUSE®, 1812L
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 140 mOhms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 50 mOhms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric), Concave Αλλα ονόματα 1812L125/6PR-ND
1812L125/6PRTR-ND
1812L1256PR
F6621TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 1.25A Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave
Τρέχουσες - Trip (It) 2.5A Τρέχουσες - Max 100A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 1.25A εγκρίσεις cURus, TUV