175E2C15.5S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 175A 15.5KVAC
Φύλλα δεδομένων: 175E2C15.5S.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 88 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 88 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 175E2C15.5S
Αριθμός εξαρτήματος 175E2C15.5S Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 175A 15.5KVAC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 88 pcs Φύλλο δεδομένων 175E2C15.5S.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 15.5kV Μέγεθος / Διαστάσεις 18.875" L x 3.000" W x 6.380" H (479.43mm x 76.20mm x 162.05mm)
Σειρά POWR-GARD® Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά Indicating τρέχουσα Αξιολόγηση 175A
Τάξη E Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 60kA
εγκρίσεις - εφαρμογές Transformer Protection
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
175E5V
175E5V
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: SCISSOR,ELECTRICIAN,2" SERR,5.25
Σε απόθεμα: 5538 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
175E2CL15.5
175E2CL15.5
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 175A 15.5KVAC CYL
Σε απόθεμα: 72 pcs
Κατεβάστε: 175E2CL15.5.pdf
RFQ
175E2C15.5
175E2C15.5
Σε απόθεμα: 91 pcs
Κατεβάστε: 175E2C15.5.pdf
175F-EU
175F-EU
Κατασκευαστές: Hammond Manufacturing
Περιγραφή: TRANSF AUTO 230-115V 1KVA EUROP
Σε απόθεμα: 5748 pcs
Κατεβάστε: 175F-EU.pdf
175D-NA
175D-NA
Περιγραφή: TRANSF AUTO 230-115V 500VA USA
Σε απόθεμα: 948 pcs
Κατεβάστε: 175D-NA.pdf
175E
175E
Περιγραφή: TRANSFORMER 230 TO 115VAC 750VA
Κατεβάστε: 175E.pdf
175E-EU
175E-EU
Περιγραφή: TRANSF AUTO 230-115V 750VA EUROP
Κατεβάστε: 175E-EU.pdf
175E5
175E5
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: SCISSOR,ELECTRICIAN,2" SERRATED,
Κατεβάστε:
175E1C5.5
175E1C5.5
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 175A 5.5KVAC
Σε απόθεμα: 144 pcs
Κατεβάστε: 175E1C5.5.pdf
175E-NA
175E-NA
Περιγραφή: TRANSF AUTO 230-115V 750VA USA
Σε απόθεμα: 845 pcs
Κατεβάστε: 175E-NA.pdf
175F
175F
Περιγραφή: TRANSFORMER 230 TO 115VAC 1KVA
Κατεβάστε: 175F.pdf