15KPA85CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA85CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 15KPA85CA
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 85V 137.6V P600
Φύλλα δεδομένων: 15KPA85CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 15KPA85CA
Αριθμός εξαρτήματος 15KPA85CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 85V 137.6V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14797 pcs Φύλλο δεδομένων 15KPA85CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 85V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 137.6V
Τάση - Ανάλυση (Min) 94.9V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600 Σειρά 15KPA
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 15000W (15kW)
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial
Αλλα ονόματα 15KPA85CACT Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 109.7A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
15KPA85AE3/TR13
15KPA85AE3/TR13
Κατασκευαστές: Microsemi
Σε απόθεμα: 10103 pcs
Κατεβάστε: 15KPA85AE3/TR13.pdf
RFQ
15KPA85CATR
15KPA85CATR
Κατασκευαστές: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions