15KPA70CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA70CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 15KPA70CA
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 70V 113.6V P600
Φύλλα δεδομένων: 15KPA70CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 15KPA70CA
Αριθμός εξαρτήματος 15KPA70CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 70V 113.6V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11231 pcs Φύλλο δεδομένων 15KPA70CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 70V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 113.6V
Τάση - Ανάλυση (Min) 78.2V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600 Σειρά 15KPA
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 15000W (15kW)
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial
Αλλα ονόματα 15KPA70CACT Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 132.9A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
15KPA70AE3/TR13
15KPA70AE3/TR13
Κατασκευαστές: Microsemi
Σε απόθεμα: 10478 pcs
Κατεβάστε: 15KPA70AE3/TR13.pdf
RFQ
15KPA70CATR
15KPA70CATR
Κατασκευαστές: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Σε απόθεμα: 59708 pcs
Κατεβάστε: 15KPA70CATR.pdf
RFQ
15KPA70CA-HRA
15KPA70CA-HRA
Κατεβάστε:
15KPA70CAE3/TR13
15KPA70CAE3/TR13
Κατασκευαστές: Microsemi
Κατεβάστε: 15KPA70CAE3/TR13.pdf
15KPA70A-HRA
15KPA70A-HRA
Κατεβάστε:
15KPA70C-B
15KPA70C-B
Περιγραφή: TVS DIODE 70V 119.28V P600
Κατεβάστε: 15KPA70C-B.pdf
15KPA70CA-HR
15KPA70CA-HR
Κατασκευαστές: Littelfuse Inc.
Περιγραφή: TVS DIODE 70VWM 113.6VC AXIAL
15KPA70ATR
15KPA70ATR
Κατεβάστε: 15KPA70ATR.pdf
15KPA70CA-B
15KPA70CA-B
Κατεβάστε: 15KPA70CA-B.pdf
15KPA70A-HR
15KPA70A-HR
Κατασκευαστές: Littelfuse Inc.
15KPA70CE3/TR13
15KPA70CE3/TR13
Περιγραφή: TVS DIODE 70V P600
Κατεβάστε: 15KPA70CE3/TR13.pdf
15KPA70C
15KPA70C
Κατεβάστε: 15KPA70C.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών