15KPA64CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA64CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 15KPA64CA
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 64V 104.2V P600
Φύλλα δεδομένων: 15KPA64CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 15KPA64CA
Αριθμός εξαρτήματος 15KPA64CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 64V 104.2V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16824 pcs Φύλλο δεδομένων 15KPA64CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 64V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 104.2V
Τάση - Ανάλυση (Min) 71.5V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600 Σειρά 15KPA
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 15000W (15kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial
Αλλα ονόματα 15KPA64CA-ND
15KPA64CATR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 144.9A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
15KPA64CA-B
15KPA64CA-B
Σε απόθεμα: 11528 pcs
Κατεβάστε: 15KPA64CA-B.pdf
RFQ
15KPA64CATR
15KPA64CATR
Κατασκευαστές: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Σε απόθεμα: 64608 pcs
Κατεβάστε: 15KPA64CATR.pdf
RFQ
15KPA64C
15KPA64C
Περιγραφή: TVS DIODE 64V 109.41V P600
Κατεβάστε: 15KPA64C.pdf
15KPA64CAE3/TR13
15KPA64CAE3/TR13
Κατασκευαστές: Microsemi