15KPA58CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA58CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 15KPA58CA
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 58V 93.8V P600
Φύλλα δεδομένων: 15KPA58CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 15KPA58CA
Αριθμός εξαρτήματος 15KPA58CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 58V 93.8V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14399 pcs Φύλλο δεδομένων 15KPA58CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 58V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 93.8V
Τάση - Ανάλυση (Min) 64.8V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600 Σειρά 15KPA
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 15000W (15kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial
Αλλα ονόματα 15KPA58CA-ND
15KPA58CATR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 161A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
15KPA58CA-HRA
15KPA58CA-HRA
Σε απόθεμα: 4721 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
15KPA58C
15KPA58C
Περιγραφή: TVS DIODE 58V 98.49V P600
Σε απόθεμα: 16265 pcs
Κατεβάστε: 15KPA58C.pdf
RFQ
15KPA58A-HR
15KPA58A-HR
Κατασκευαστές: Littelfuse Inc.
Περιγραφή: TVS DIODE 58VWM 93.8VC AXIAL
Κατεβάστε:
15KPA58CA-B
15KPA58CA-B
Κατεβάστε: 15KPA58CA-B.pdf
15KPA58AE3/TR13
15KPA58AE3/TR13
Κατασκευαστές: Microsemi
Κατεβάστε: 15KPA58AE3/TR13.pdf
15KPA58A-HRA
15KPA58A-HRA
15KPA58CAE3/TR13
15KPA58CAE3/TR13
Κατασκευαστές: Microsemi
Κατεβάστε: 15KPA58CAE3/TR13.pdf
15KPA58C-B
15KPA58C-B
Κατεβάστε: 15KPA58C-B.pdf
15KPA58ATR
15KPA58ATR
Κατασκευαστές: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Κατεβάστε: 15KPA58ATR.pdf
15KPA58CATR
15KPA58CATR
Κατεβάστε: 15KPA58CATR.pdf
15KPA58CA-HR
15KPA58CA-HR
Κατασκευαστές: Littelfuse Inc.
15KPA58CE3/TR13
15KPA58CE3/TR13
Περιγραφή: TVS DIODE 58V P600
Κατεβάστε: 15KPA58CE3/TR13.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών