15KPA51CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA51CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 15KPA51CA
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 51V 82.9V P600
Φύλλα δεδομένων: 15KPA51CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 15KPA51CA
Αριθμός εξαρτήματος 15KPA51CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 51V 82.9V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15794 pcs Φύλλο δεδομένων 15KPA51CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 51V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 82.9V
Τάση - Ανάλυση (Min) 57V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600 Σειρά 15KPA
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 15000W (15kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 182.1A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - Αμφίδρομα κανάλια 1
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
15KPA51ATR
15KPA51ATR
Κατασκευαστές: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή: TVS DIODE 51V 82.8V P600
Σε απόθεμα: 59183 pcs
Κατεβάστε: 15KPA51ATR.pdf
RFQ
15KPA51CE3/TR13
15KPA51CE3/TR13
Κατασκευαστές: Microsemi
Περιγραφή: TVS DIODE 51V P600
Σε απόθεμα: 7844 pcs
Κατεβάστε: 15KPA51CE3/TR13.pdf
RFQ
15KPA51CA-B
15KPA51CA-B
Κατεβάστε: 15KPA51CA-B.pdf
15KPA51C
15KPA51C
Περιγραφή: TVS DIODE 51V 87.05V P600