15KPA28CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA28CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 15KPA28CA
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 28V 47.5V P600
Φύλλα δεδομένων: 15KPA28CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 15KPA28CA
Αριθμός εξαρτήματος 15KPA28CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 28V 47.5V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14445 pcs Φύλλο δεδομένων 15KPA28CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 28V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 47.5V
Τάση - Ανάλυση (Min) 31.28V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600 Σειρά 15KPA
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 15000W (15kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial
Αλλα ονόματα 15KPA28CA-ND
15KPA28CATR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 317.9A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
15KPA28A-HRA
15KPA28A-HRA
Σε απόθεμα: 6341 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
15KPA28CAE3/TR13
15KPA28CAE3/TR13
Κατασκευαστές: Microsemi
Σε απόθεμα: 9056 pcs
Κατεβάστε: 15KPA28CAE3/TR13.pdf
RFQ
15KPA28A-HR
15KPA28A-HR
Κατασκευαστές: Littelfuse Inc.
Περιγραφή: TVS DIODE 28VWM 47.5VC AXIAL
Κατεβάστε:
15KPA28CA-B
15KPA28CA-B
Κατεβάστε: 15KPA28CA-B.pdf
15KPA28C
15KPA28C
Περιγραφή: TVS DIODE 28V 49.88V P600
Κατεβάστε: 15KPA28C.pdf
15KPA28AE3/TR13
15KPA28AE3/TR13
Κατασκευαστές: Microsemi
Κατεβάστε: 15KPA28AE3/TR13.pdf
15KPA28CATR
15KPA28CATR
Κατασκευαστές: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Κατεβάστε: 15KPA28CATR.pdf
15KPA28CE3/TR13
15KPA28CE3/TR13
Περιγραφή: TVS DIODE 28V P600
Κατεβάστε: 15KPA28CE3/TR13.pdf
15KPA28C-B
15KPA28C-B
Κατεβάστε: 15KPA28C-B.pdf
15KPA28CA-HR
15KPA28CA-HR
Κατασκευαστές: Littelfuse Inc.
15KPA28CA-HRA
15KPA28CA-HRA
15KPA28ATR
15KPA28ATR
Κατεβάστε: 15KPA28ATR.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών