15KPA280A-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA280A-B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 280V 454.5V P600
Φύλλα δεδομένων: 15KPA280A-B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 15KPA280A-B
Αριθμός εξαρτήματος 15KPA280A-B Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 280V 454.5V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14849 pcs Φύλλο δεδομένων 15KPA280A-B.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 280V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 454.5V
Τάση - Ανάλυση (Min) 312.8V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600
Σειρά 15KPA Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 15000W (15kW) Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 33.2A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
15KPA280-B
15KPA280-B
Περιγραφή: TVS DIODE 280V 477.23V P600
Σε απόθεμα: 10909 pcs
Κατεβάστε: 15KPA280-B.pdf
RFQ
15KPA280A
15KPA280A
Σε απόθεμα: 15063 pcs
Κατεβάστε: 15KPA280A.pdf
RFQ
15KPA280C-B
15KPA280C-B
Κατεβάστε: 15KPA280C-B.pdf
15KPA28-B
15KPA28-B
Περιγραφή: TVS DIODE 28V 49.88V P600
Κατεβάστε: 15KPA28-B.pdf
15KPA280
15KPA280
Κατεβάστε: 15KPA280.pdf
15KPA28
15KPA28