15KPA260CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA260CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 260V 416.7V P600
Φύλλα δεδομένων: 15KPA260CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 15KPA260CA
Αριθμός εξαρτήματος 15KPA260CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 260V 416.7V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15297 pcs Φύλλο δεδομένων 15KPA260CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 260V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 416.7V
Τάση - Ανάλυση (Min) 290.4V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600 Σειρά 15KPA
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 15000W (15kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial
Αλλα ονόματα 15KPA260CA-ND
F10825TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 36.2A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
15KPA260CA-HRA
15KPA260CA-HRA
Σε απόθεμα: 6125 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
15KPA260CATR
15KPA260CATR
Κατασκευαστές: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Σε απόθεμα: 58395 pcs
Κατεβάστε: 15KPA260CATR.pdf
RFQ
15KPA260CA-B
15KPA260CA-B
Κατεβάστε: 15KPA260CA-B.pdf
15KPA260CAE3/TR13
15KPA260CAE3/TR13
Κατασκευαστές: Microsemi