15KPA24CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA24CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 15KPA24CA
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 24V 40.7V P600
Φύλλα δεδομένων: 15KPA24CA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 15KPA24CA
Αριθμός εξαρτήματος 15KPA24CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 24V 40.7V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17609 pcs Φύλλο δεδομένων 15KPA24CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 24V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 40.7V
Τάση - Ανάλυση (Min) 26.81V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600 Σειρά 15KPA
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 15000W (15kW)
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial
Αλλα ονόματα 15KPA24CACT Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 371A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Σχετικά προϊόντα
15KPA24C
15KPA24C
Περιγραφή: TVS DIODE 24V 42.74V P600
Σε απόθεμα: 23288 pcs
Κατεβάστε: 15KPA24C.pdf
RFQ
15KPA24CA-HR
15KPA24CA-HR
Κατασκευαστές: Littelfuse Inc.
Περιγραφή: TVS DIODE 24VWM 40.7VC AXIAL
Σε απόθεμα: 5921 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
15KPA24CA-B
15KPA24CA-B