15KPA240CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA240CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 240V 384.6V P600
Φύλλα δεδομένων: 15KPA240CA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 15KPA240CA
Αριθμός εξαρτήματος 15KPA240CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 240V 384.6V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11701 pcs Φύλλο δεδομένων 15KPA240CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 240V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 384.6V
Τάση - Ανάλυση (Min) 268.1V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600 Σειρά 15KPA
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 15000W (15kW)
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial
Αλλα ονόματα 15KPA240CACT
15KPA240CACT-ND
F6602CT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 39.3A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Σχετικά προϊόντα
15KPA240CATR
15KPA240CATR
Κατασκευαστές: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Σε απόθεμα: 57214 pcs
Κατεβάστε: 15KPA240CATR.pdf
RFQ
15KPA240C
15KPA240C
Περιγραφή: TVS DIODE 240V 403.83V P600
Σε απόθεμα: 12199 pcs
Κατεβάστε: 15KPA240C.pdf
RFQ
15KPA240CA-HRA
15KPA240CA-HRA
Κατεβάστε:
15KPA240CA-B
15KPA240CA-B